Kargo Alımları Yaparken

YAPIMARKT KARGO VE TAŞIMA BİLGİLERİ

Yapimarkt.com ürün gamında birçok kargo ile gönderilebilir ürün barındırmakla birlikte ürün niteliği nedeniyle kargo ile taşıma yapılamayan ürünler de barındırmaktadır.               

Kargo şirketleri kırılabilir ürünleri taşımamakta veya maliyeti çok yüksek fiyatlara çıkarmaktadır. Müşterilerimizin mağdur olmaması için bazı ürünleri İstanbul depo teslimi, ya da istek üzerine ambar veya anlaşmalı özel nakliye şirketleri aracılığı ile alıcı ödemeli olarak sevk edebilmekteyiz.
 
Yapimarkt.com Kargo ile gönderilebilir ürünleri siz değerli müşterilerine METRO kargo güvencesi ve özel anlaşmalı fiyatları ile ulaştırmaktadır.
 
Kargo ile gönderilemeyen ürünler  (SERAMİK KAROLAR, KLOZET VE LAVABOLAR, AKRİLİK KÜVET VE DUŞ TEKNELERİ, DUŞAKABİNLER  BANYO DOLAPLARI VE YAPI KİMYASALLARI) ürün detaylarında  belirtilen İstanbul içi Nakliye ve montaj fiyatları ile teslim edilebilecektir.  İstanbul dışından bu ürünleri sipariş veren müşterilerimiz Kargo, Ambar v.b. nakliye ücretlerini kapıda ödemek zorundadırlar. Ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz info@yapimarkt.com adresinden e-posta yoluyla, müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirler.
 
İstanbul içinde tarafımızdan sevkiyatı yapılan ürünlerde hamaliye maliyeti eklememek amaçlı, araç üstünden teslim edilecek, daireye, bina girişine, aracın giremeyeceği bölümlere taşıma yapılmayacaktır. (Montaj istenilen ürünler hariç)

Bu nedenle sipariş sonrası sevkiyat seçenekleri ile ilgili bilgilendirme e-postamızı beklemeniz ya da müşteri temsilcimizle temasa geçmeniz uygun olacaktır. 

Bu zorluğun hizmet verdiğimiz sektörün yapısı gereği olduğunu belirtir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

© Copyright 2014 - 2021 DMR YAPI Malzemeleri İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Her Hakkı Saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.